Autoryzowany Serwis Skanerów

Autoryzowany serwis

Dzięki szkoleniom w autoryzowanych ośrodkach szkoleniowych możemy służyć Państwu techniczną wiedzą.

Okresowe konserwacje

Każda maszyna od czasu do czasu wymaga konserwacji. Jesteśmy po to, aby Państwu w tym pomóc.

Naprawy urządzeń

W przypadku usterki jesteśmy w stanie szybko ją zdiagnozować i naprawić. A dostęp do oryginalnych części zapewnia dłuższą żywotność maszyn.

Sprzedaż części zamiennych

Oferujemy oryginalne części zamienne do naszych skanerów Avision.

Zgłoś usterkę

Jako Autoryzowany Serwis Skanerów Avision w Polsce świadczymy usługi gwarancyjne tylko dla skanerów Avision zakupionych u naszych Autoryzowanych Dostawców.
 
Usterki, naprawy gwarancyjne, problemy, konsultacje, zapytania dotyczące serwisu skanerów Avision proszę składać na stronie www.serwisskanerow.pl.
 
Do zgłoszenia przygotuj numer seryjny urządzenia (numer seryjny zlokalizowany jest na naklejce, na spodzie urządzenia, S/N) i dowód zakupu.

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny krok po kroku

Krok 1

Zgłoś usterkę

Pierwszą rzeczą jaką powinieneś zrobić, to zgłosić nam usterkę swojego skanera. Możesz to zrobić: telefonicznie, e-mailowo, poprzez Serwisskanerow.pl, poprzez stronę Avision.pl.

Krok 2

Czekaj na odpowiedź serwisu

Większość spraw serwisowych możemy rozwiązać zdalnie, łącząc się z klientem telefonicznie. Jeśli jednak problem na tym etapie nadal występuje, nasz serwis musi zdiagnozować problem osobiście.

Krok 3

Wyślij do nas urządzenie

Skaner należy zapakować w oryginalne pudełko wraz ze styropianowym wypełnieniem i na tyle bezpiecznie, aby nie uległ dodatkowemu uszkodzeniu w transportu. Nie musisz dołączać okablowania ani żadnych dokumentów.

Krok 4

Czekaj na diagnozę

Nasz serwis w ciągu 14 dni skontaktuje się z Tobą w sprawie diagnozy. Przedstawi również wszystkie opcje i koszty związane z naprawą*.

*dotyczy serwisu pogwarancyjnego

Krok 5

My naprawiamy a Ty...

...czekasz. A można inaczej! Jak? Sprawdź poniżej!

Pakiet SOS APG to pakiet korzyści

skrócony czas reakcji na zgłoszenie serwisowe

skrócony czas diagnozy i naprawy

na czas naprawy – skaner zastępczy

wydłużenie czasu gwarancji nawet do 5 lat

brak dodatkowych kosztów

Serwis pakietowy SOS APG krok po kroku

Przy zakupie każdego naszego skanera Avision jest możliwość dokupienia wyposażenia dodatkowego. Co wchodzi w skład wyposażenie dodatkowego danego skanera wraz z cenami, znajdą Państwo w zakładce “wyposażenie dodatkowe” w opisie każdego skanera.

Jeżeli mają Państwo pytania dot. wyposażenia dodatkowego, prosimy o kontakt.

Krok 1

Zgłoś usterkę

Pierwszą rzeczą jaką powinieneś zrobić, to zgłosić nam usterkę swojego skanera. Możesz to zrobić: telefonicznie, e-mailowo, poprzez Serwisskanerow.pl, poprzez stronę Avision.pl.

Krok 2

Czekaj na odpowiedź serwisu

Czas reakcji naszego serwisu jest skrócony do absolutnego minimum wg wykupionego pakietu APG. Jeżeli problem nie będzie można rozwiązać zdalnie, poprosimy Cię o wysłanie skanera do nas na serwis.

Krok 3

Wyślij do nas urządzenie

Kiedy Ty wysyłasz swój skaner do nas na serwis, to my wysyłamy do Ciebie skaner zastępczy. Już na następny dzień roboczy otrzymujesz skaner zastępczy.

Krok 4

Czekaj na diagnozę

Czas na diagnozę i serwis również ulegają skróceniu do minimum wg wykupionego pakietu APG. Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów związanych z diagnozą i serwisem.

Krok 5

Odsyłamy naprawiony sprzęt

Po naprawie Twój sprzęt zostaje odesłany z powrotem.

Warunki wysyłki skanera do Autoryzowanego Serwisu:

Skaner należy bezpiecznie zapakować, aby zagwarantować odpowiedni transport urządzenia do serwisu. Przesyłka taka powinna być ubezpieczona. Jako serwis nie ponosimy odpowiedzialności za szkody powstałe w trakcie transportu.

Nasz Autoryzowany Serwis:

Skanowanie.pl

Krótka 1 | 05-090 Raszyn

www.serwisskanerow.pl

Najczęściej zadawane pytania:

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania od naszych klientów. Jeśli jednak nie ma tutaj odpowiedzi na Twoje pytania, zachęcamy do kontaktu e-mailowego na adres serwis@skanowanie.pl lub po prostu zadzwoń (22) 716-28-58.

APG, czyli Autoryzowana Polska Gwarancja. Jesteśmy Autoryzowanym Kanałem Dystrybucji skanerów Avision w Polsce. Jesteśmy legalnie działającą firmą, która od 30-lat sprawnie działa na rynku digitalizacji. Zajmujemy się sprzedażą urządzeń Avision, ale także jesteśmy Autoryzowanym Serwisem skanerów Avision. Kupując u nas zyskujesz gwarancję producenta i profesjonalnie przeprowadzony serwis.

Jest to innowacyjny pakiet ratujący naszych klientów w momencie awarii sprzętu. Gwarantujemy skrócenie czasu reakcji na zgłoszenie serwisowe i skrócenie czasu naprawy urządzenia. Daje możliwość przedłużenia gwarancji producenta aż do 5 lat! Ale to co najważniejsze dla naszych Klientów – zapewniamy skaner zastępczy na czas naprawy!

Pakiet SOS APG jest przeznaczony dla klientów, którzy cenią sobie przede wszystkim swój czas i dbają o swój sprzęt. Konserwacja i profesjonalny serwis skutecznie przedłużają żywotność sprzętów – wspólnie dbajmy o nasze środowisko.

Z pakietu SOS APG mogą skorzystać zarówno indywidualni klienci, firmy jak i instytucje państwowe.

Wykupując dany pakiet, zyskuje się przede wszystkim spokój. Masz poczucie, że Twój sprzęt jest ubezpieczony od wszelkiego złego. A Ty nie ryzykujesz przestoju w pracy. W swoich szeregach mamy inżynierów serwisu, którzy zdobywają niezbędną wiedzę serwisową u samego producenta. Specjalizujemy się w przeprowadzaniu konserwacji i serwisów sprzętów Avision. Działamy szybko i precyzyjnie, aby Twój sprzęt wrócił do Ciebie jak najszybciej.

Mamy do zaoferowania kilka pakietów w ramach SOS APG. Możesz wybrać jeden z pakietów dostosowany do Twoich potrzeb. Więcej szczegółów szukaj w zakładce “Wyposażenie dodatkowe” na stronie produktowej danego modelu skanera Avision.

Możesz wykupić dany pakiet wraz z zakupem skanera Avision. Musisz tylko nam o tym napisać w zamówieniu.

Ceny pakietów SOS APG różnią się w zależności od modelu danego skanera. Więcej szczegółów szukaj w zakładce “Wyposażenie dodatkowe” na stronie produktowej danego modelu skanera Avision.

Pakiety SOS APG różnią się w zależności od modelu danego skanera. Więcej info już wkrótce!

Pakiety SOS APG różnią się w zależności od modelu danego skanera. Więcej info już wkrótce!

woj. Lubelskie

Codema.pl
ul. Anny Walentynowicz 10
20-328 Lublin

tel. +48 786 200 733

pn. – pt., 8:00 – 16:00