Autoryzowany Serwis Skanerów

Autoryzowany serwis

Dzięki szkoleniom w autoryzowanych ośrodkach szkoleniowych możemy służyć Państwu techniczną wiedzą.

Okresowe konserwacje

Każda maszyna od czasu do czasu wymaga konserwacji. Jesteśmy po to, aby Państwu w tym pomóc.

Naprawy urządzeń

W przypadku usterki jesteśmy w stanie szybko ją zdiagnozować i naprawić. A dostęp do oryginalnych części zapewnia dłuższą żywotność maszyn.

Sprzedaż części zamiennych

Oferujemy oryginalne części zamienne do naszych skanerów Avision.

Zgłoś usterkę

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny krok po kroku

Krok 1

Zgłoś usterkę

Pierwszą rzeczą jaką powinieneś zrobić, to zgłosić nam usterkę swojego skanera. Możesz to zrobić: telefonicznie, e-mailowo, poprzez Serwisskanerow.pl, poprzez stronę Avision.pl.

Krok 2

Czekaj na odpowiedź serwisu

Większość spraw serwisowych możemy rozwiązać zdalnie, łącząc się z klientem telefonicznie. Jeśli jednak problem na tym etapie nadal występuje, nasz serwis musi zdiagnozować problem osobiście.

Krok 3

Wyślij do nas urządzenie

Skaner należy zapakować w oryginalne pudełko wraz ze styropianowym wypełnieniem i na tyle bezpiecznie, aby nie uległ dodatkowemu uszkodzeniu w transportu. Nie musisz dołączać okablowania ani żadnych dokumentów.

Krok 4

Czekaj na diagnozę

Nasz serwis w ciągu 14 dni skontaktuje się z Tobą w sprawie diagnozy. Przedstawi również wszystkie opcje i koszty związane z naprawą*.

*dotyczy serwisu pogwarancyjnego

Krok 5

My naprawiamy a Ty...

...czekasz. A można inaczej! Jak? Sprawdź poniżej!

Pakiet SOS APG to pakiet korzyści

skrócony czas reakcji na zgłoszenie serwisowe

skrócony czas diagnozy i naprawy

na czas naprawy – skaner zastępczy

wydłużenie czasu gwarancji nawet do 5 lat

brak dodatkowych kosztów

Serwis pakietowy SOS APG krok po kroku

Przy zakupie każdego naszego skanera Avision jest możliwość dokupienia wyposażenia dodatkowego. Co wchodzi w skład wyposażenie dodatkowego danego skanera wraz z cenami, znajdą Państwo w zakładce “wyposażenie dodatkowe” w opisie każdego skanera.

Jeżeli mają Państwo pytania dot. wyposażenia dodatkowego, prosimy o kontakt.

Krok 1

Zgłoś usterkę

Pierwszą rzeczą jaką powinieneś zrobić, to zgłosić nam usterkę swojego skanera. Możesz to zrobić: telefonicznie, e-mailowo, poprzez Serwisskanerow.pl, poprzez stronę Avision.pl.

Krok 2

Czekaj na odpowiedź serwisu

Czas reakcji naszego serwisu jest skrócony do absolutnego minimum wg wykupionego pakietu APG. Jeżeli problem nie będzie można rozwiązać zdalnie, poprosimy Cię o wysłanie skanera do nas na serwis.

Krok 3

Wyślij do nas urządzenie

Kiedy Ty wysyłasz swój skaner do nas na serwis, to my wysyłamy do Ciebie skaner zastępczy. Już na następny dzień roboczy otrzymujesz skaner zastępczy.

Krok 4

Czekaj na diagnozę

Czas na diagnozę i serwis również ulegają skróceniu do minimum wg wykupionego pakietu APG. Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów związanych z diagnozą i serwisem.

Krok 5

Odsyłamy naprawiony sprzęt

Po naprawie Twój sprzęt zostaje odesłany z powrotem.

Warunki wysyłki skanera do Autoryzowanego Serwisu:

Skaner należy bezpiecznie zapakować, aby zagwarantować odpowiedni transport urządzenia do serwisu. Przesyłka taka powinna być ubezpieczona. Jako serwis nie ponosimy odpowiedzialności za szkody powstałe w trakcie transportu.

Nasz Autoryzowany Serwis:

Skanowanie.pl

Krótka 1 | 05-090 Raszyn

www.serwisskanerow.pl

Najczęściej zadawane pytania:

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania od naszych klientów. Jeśli jednak nie ma tutaj odpowiedzi na Twoje pytania, zachęcamy do kontaktu e-mailowego na adres serwis@skanowanie.pl lub po prostu zadzwoń (22) 716-28-58.

APG, czyli Autoryzowana Polska Gwarancja. Jesteśmy Autoryzowanym Kanałem Dystrybucji skanerów Avision w Polsce. Jesteśmy legalnie działającą firmą, która od 30-lat sprawnie działa na rynku digitalizacji. Zajmujemy się sprzedażą urządzeń Avision, ale także jesteśmy Autoryzowanym Serwisem skanerów Avision. Kupując u nas zyskujesz gwarancję producenta i profesjonalnie przeprowadzony serwis.

Jest to innowacyjny pakiet ratujący naszych klientów w momencie awarii sprzętu. Gwarantujemy skrócenie czasu reakcji na zgłoszenie serwisowe i skrócenie czasu naprawy urządzenia. Daje możliwość przedłużenia gwarancji producenta aż do 5 lat! Ale to co najważniejsze dla naszych Klientów – zapewniamy skaner zastępczy na czas naprawy!

Pakiet SOS APG jest przeznaczony dla klientów, którzy cenią sobie przede wszystkim swój czas i dbają o swój sprzęt. Konserwacja i profesjonalny serwis skutecznie przedłużają żywotność sprzętów – wspólnie dbajmy o nasze środowisko.

Z pakietu SOS APG mogą skorzystać zarówno indywidualni klienci, firmy jak i instytucje państwowe.

Wykupując dany pakiet, zyskuje się przede wszystkim spokój. Masz poczucie, że Twój sprzęt jest ubezpieczony od wszelkiego złego. A Ty nie ryzykujesz przestoju w pracy. W swoich szeregach mamy inżynierów serwisu, którzy zdobywają niezbędną wiedzę serwisową u samego producenta. Specjalizujemy się w przeprowadzaniu konserwacji i serwisów sprzętów Avision. Działamy szybko i precyzyjnie, aby Twój sprzęt wrócił do Ciebie jak najszybciej.

Mamy do zaoferowania kilka pakietów w ramach SOS APG. Możesz wybrać jeden z pakietów dostosowany do Twoich potrzeb. Więcej szczegółów szukaj w zakładce “Wyposażenie dodatkowe” na stronie produktowej danego modelu skanera Avision.

Możesz wykupić dany pakiet wraz z zakupem skanera Avision. Musisz tylko nam o tym napisać w zamówieniu.

Ceny pakietów SOS APG różnią się w zależności od modelu danego skanera. Więcej szczegółów szukaj w zakładce “Wyposażenie dodatkowe” na stronie produktowej danego modelu skanera Avision.

Pakiety SOS APG różnią się w zależności od modelu danego skanera. Więcej info już wkrótce!

Pakiety SOS APG różnią się w zależności od modelu danego skanera. Więcej info już wkrótce!

woj. Lubelskie

Codema.pl
ul. Anny Walentynowicz 10
20-328 Lublin

tel. +48 786 200 733

pn. – pt., 8:00 – 16:00