Case Studies

Avision zyskuje zaufanie nie tylko wśród użytkowników domowych, ale przede wszystkim wśród instytucji państwowych na całym świecie. Dzięki idealnemu stosunkowi jakości do ceny Avision wygrywa kolejne przetargi, wspierając cyfryzację na każdym szczeblu rządowym.

Apteki we Francji

Grupa Pharmagest z Francji zamówiła 5000 sztuk skanerów dokumentów Avision AD225WN, które będą używane w całym kraju w prawie 50% francuskich aptek.

Fundusz emerytalny w Rosji

Avision wygrywa przetarg na wdrożenie ponad 12tys. skanerów Avision AD130 (płaski + podajnik arkuszy) w biurach terytorialnych Funduszu Emerytalnego Federacji Rosyjskiej.

Policja w Polsce

Avision wygrywa przetarg w Polsce na wyposażenie komisariatów w 2000 sztuk skanera AD120. AD120 to ekonomiczny, łatwy w obsłudze i niezawodny skaner do codziennej pracy.

Rejestr gruntów w Turcji

Rejestr gruntów w Turcji kupuje 800 szt. skanerów Avision AV332U. Dwustronny skaner AV332U 32ppm / 64ipm z podajnikiem arkuszowym pomoże zarejestrować własność gruntów i nieruchomości w Turcji.

Uniwersytet w Salonikach

Uniwersytet Arystotelesa w Salonikach w Grecji kupuje skanery Avision AD5400. W formacie A3, smukły AV5400 doskonale nadaje się do skanowania całych rozkładówek książek, czasopism wielkoformatowych lub dokumentów formatu Legal.

Policja w Chorwacji

Chorwacka policja zamawiła skanery dokumentów Avision AD240U. Jest to szybki skaner dwustronny, który jest zarówno niezawodny, jak i niedrogi, co czyni go idealnym wyborem do zastosowań w wielu różnych sytuacjach skanowania.

Firmy rolnicze

Land-Data, dostawca rozwiązań informatycznych dla niezależnych firm rolniczych w Niemczech, poleca swoim klientom skanery Avision AD345 do skanowania dokumentów związanych z podatkami.

Wymiar sprawiedliwości w Rumunii

110 sztuk skanerów produkcji Avision AD8120U i AD8120UN przekonuje organy wymiaru sprawiedliwości w Rumunii i zostają zakupione dla sądów w całym kraju.

Bezpieczeństwo publiczne w Jordanii

Dyrekcja ds. Bezpieczeństwa Publicznego w Jordanii wdraża 120 skanerów Avision AD120. Skanery będą wspierać jordańskie siły bezpieczeństwa w ochronie obywateli i utrzymaniu dobrobytu ich społeczności.

Rozwiązanie DATEV ScannerBox

Niemiecki integrator systemów Page One wybiera skanery sieciowe Avision AN240W i AN360W jako podstawę swojego rozwiązania ScannerBox, aby umożliwić swoim użytkownikom proste i szybkie przesyłanie zdigitalizowanych dokumentów do DATEV.

Bezpieczeństwo wewnętrzne w Turcji

Avision wygrywa przetarg na 2750 skanerów dla żandarmerii w Turcji, oddziału usługowego tureckiego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych odpowiedzialnego za utrzymanie porządku publicznego.

Niemiecki wymiar sprawiedliwości

Niemiecka Nadrenia Północna-Westfalia kupuje dla swoich oddziałów sądowych skanery płaskie A3 firmy Avision. FB5000 jest smukły, ale nadal doskonale nadaje się do skanów wielkoformatowych.

Transport w Maroku

Marokański sektor transportu kupuje 400 sztuk przenośnych skanerów MiWand Avision. Skanery ułatwiają pracę papierkową pracowników sektora transportowego.

Wojsko Polskie

Avision wygrywa kontrakt na dostawę sił zbrojnych NATO na ponad 500 sztuk skanera AD280F. Nasi partnerzy z certyfikatem NATO posiadają uprawnienia do czołowych instalacji bezpieczeństwa w strukturach NATO.

Sberbank w Rosji

Sberbank, największy bank w Rosji (będący własnością państwa) i jedna z 25 najlepszych marek na świecie, wybrali różne typy skanerów Avision dla swoich ponad 14 000 oddziałów w 83 regionach Rosji.

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych

Avision wygrywa przetarg na 650 sztuk skanerów AD130 dla Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych. PWPW wytwarza produkty najwyższej jakości z maksymalnym poziomem bezpieczeństwa: banknoty, paszporty, dowody osobiste, dokumenty zabezpieczające itp.

Ministerstwo Edukacji Rosji

Ministerstwo Edukacji Federacji Rosyjskiej kupuje ponad 500 sztuk skanerów Avision AD230U, aby wspierać politykę rządu dotyczącą finansowania edukacji, nauki i badań.

Niemieckie Ministerstwo Spraw Zagranicznych

Avision wygrywa kontrakt na dostawę do Niemieckiego Federalnego Ministerstwa Spraw Zagranicznych ponad 2000 sztuk skanera AD250F. Skanery pomagają reprezentować interesy Niemiec na świecie i chronić obywateli niemieckich za granicą.

Ubezpieczenie pracy we Włoszech

Inail, włoski Narodowy Instytut Ubezpieczeń od Wypadków przy Pracy, zamawia ponad 1000 skanerów AD8120. Ten wysokonakładowy skaner produkcyjny jest idealny, gdy trzeba zarządzać wieloma dokumentami.

Gminy w Grecji

Gminy greckie wybierają skanery Avision AD230U i AN230W do swoich biur administracyjnych. Greckie jednostki regionalne używają Avision do usprawnienia zdecentralizowanej administracji rządowej.

TunisAir w Tunezji

Tunezyjska flagowa linia lotnicza wybiera skanery Avision FB5000 i AD230U. TunisAir to linia lotnicza z siecią do ponad 22 europejskich, 12 arabskich i afrykańskich miast.

Halkbank w Turcji

Halkbank, siódmy co do wielkości bank państwowy w Turcji, kupuje 4500 skanerów Avision.
Ich wybór pada na mały, wszechstronny i niezawodny model AD230U.

Biblioteki Narodowe na Węgrzech

Biblioteki narodowe na Węgrzech wdrażają skanery Avision w swoich placówkach. Wybranym urządzeniem jest skaner książek A3 FB6280 z innowacyjną platformą płaską i ukośną krawędzią przednią.

Guardia di Finanza we Włoszech

Guardia di Finanza we Włoszech pod zwierzchnictwem włoskiego Ministra Gospodarki i Finansów używa AV5400 do zwalczania przestępstw finansowych i przemytu. Ten skaner formatu A3 doskonale nadaje się do skanowania wszelkich dokumentów wielkoformatowych.

Żywność, rolnictwo i leśnictwo

Państwowa Wyższa Szkoła Żywności, Rolnictwa i Leśnictwa w Bawarii zamawia skanery Avision AD260 i AD280F do projektów wspierających bawarskie Ministerstwo Stanu.

Prokurator Generalny w Niemczech

Instalując sieć skanerów dokumentów Avision AD230U w biurach Prokuratury Generalnej w Niemczech, Avision przyczynia się do ochrony państwa.

Włoski Trybunał Obrachunkowy

We Włoskim Trybunale Obrachunkowym (Corte dei Conti) szybki, niezawodny, stylowy i niedrogi skaner dwustronny Avision AD345 pomaga w podejmowaniu decyzji w sprawach dotyczących kont publicznych i emerytur.

Dochodzenie w sprawie przestępstw w Rumunii

Dyrekcja ds. Badania Przestępczości Zorganizowanej i Terroryzmu w Rumunii wybiera szybkie, wytrzymałe skanery Avision AD8120, aby pomóc w obronie praworządności, a także praw i wolności obywateli.

Sieć elektryczna w Chorwacji

Gminy elektryczne w Chorwacji ufają Avision, jednocześnie zapewniając niezawodne usługi energetyczne. Wybrany skaner to AD230U: mały i wszechstronny o wysokim poziomie niezawodności i wydajności.

Ministerstwo Sprawiedliwości we Włoszech

Avision wygrywa przetarg na skanery, 750 sztuk AD130 dla włoskiego Ministerstwa Sprawiedliwości. AD130 łączy płaski skaner z wygodą 50-stronicowego podajnika ADF w kompaktowym i przystępnym cenowo rozwiązaniu do wydajnego skanowania.

Administracja Miejska w Niemczech

Skanery dokumentów Avision AD230U przenoszą się do biur władz miejskich w wielu lokalizacjach w Niemczech. Avision wspiera urbanistów, aby Kolonia stała się lepszym miejscem do życia, pracy, nauki i zabawy dla wszystkich.

Telekomunikacja w Rosji

Avision dostarcza skanery formatu A5 operatorowi telefonii komórkowej MegaFon, trzeciemu co do wielkości operatorowi telekomunikacyjnemu w Rosji. AVA5+ to łatwy w obsłudze kompaktowy skaner dla profesjonalistów z ograniczoną przestrzenią biurową.

Doradztwo finansowe w Niemczech

W projekcie obejmującym ponad 2000 skanerów firma doradcza ETL wybrała Avision AV186+ do obsługi ponad 1500 doradców podatkowych, prawników, księgowych, konsultantów ds. zarządzania i dostawców usług finansowych.

Wallmart USA

Przez ponad 20 lat (1999 ~ 2020) Wallmart, amerykańska międzynarodowa korporacja detaliczna zakupiła ponad 65 000 skanerów Avision (AV186 +, AV188, AD240 i inne) do użytku wewnętrznego.

Federalna Służba Więzienna w Rosji

Avision wygrywa przetarg na 1200 skanerów AV186+ dla Rosyjskiej Federalnej Służby Penitencjarnej. AV186+ to kompaktowy, szybki kolorowy skaner dwustronny przeznaczony do szybkiego i niezawodnego skanowania dokumentów.

woj. Lubelskie

Codema.pl
ul. Anny Walentynowicz 10
20-328 Lublin

tel. +48 786 200 733

pn. – pt., 8:00 – 16:00